KOMUNIKAT – przedłużenie zajęć i pracy zdalnej (z częściowym przywracaniem działalności Uczelni) w LSW od 25 maja 2020 roku

laptop-2557576_1920 (1)

Szanowni Państwo, w trosce o zapewnienie bezpiecznych i higienicznych warunków pracy naszym pracownikom administracyjnym, Władze Uczelni podjęły, w porozumieniu z pracownikami, decyzję o wprowadzeniu pracy w formie zdalnej, mając na uwadze:

• ogłoszenie stanu epidemii w związku z zakażeniami wirusem SARS-COV-2 na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej;
  • wprowadzenie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej ograniczenia w przemieszczaniu się;
  • nauka i praca zdalna z częściowym przywracaniem działalności Uczelni obowiązuje od  25 maja 2020 r., uwzględniając bieżącą sytuację epidemiologiczną dotyczącą Covid-19.

Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2020 roku kontakt z Uczelnią (Administracją i Dziekanatem) będzie możliwy tylko drogą elektroniczną i telefoniczną, w przypadku konieczności osobistej obecności prosimy o umówienie wizyty.

tel. kom.: 22 886 50 12

biuro@lingwistyka.edu.pl

dziekanat@lingwistyka.edu.pl

biblioteka@lingwistyka.edu.pl

Władze Uczelni będą na bieżąco monitorować aktualna sytuację, informując Państwa o kolejnych działaniach za pomocą komunikatów.

Przedłużenie ograniczeń związanych z koronawirusem – od 25 maja br. obowiązuje częściowe ograniczenie działalności Uczelni – wytyczne Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego

W okresie od dnia 20 marca 2020 r. do odwołania na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej ogłasza się stan epidemii w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2 – rozporządzenie Ministra Zdrowia