Język angielski dla dzieci

Język-angielski-dla-dzieci

Chciałbyś, aby twoje dziecko poznawało języki obce już od najmłodszych lat? Z pewnością szukasz więc dla niego jak najlepszego miejsca do nauki, w którym będzie ona przynosiła efekty, a jednocześnie twoja pociecha chętnie weźmie udział w lekcjach. Na co zatem powinieneś zwrócić uwagę?

Czy wybrać jedynie podstawowy angielski?

Czy język angielski, który jest tak potrzebny w tych czasach, wystarczy znać tylko trochę? Odpowiedź brzmi: nie. W obecnym świecie, kiedy wszystko jest skomputeryzowane, a angielski stał się podstawowym międzynarodowym językiem, nie jest on już wystarczający na podstawowym poziomie. Przestał być nawet postrzegany jako atut, który przesądzi o zdobytej pracy, a raczej stał się koniecznością. Nic dziwnego – nawet w tak prostych pracach, jak sprzedaż w sklepie, coraz częściej jest on wymagany, ze względu na dużą ilość obcokrajowców. W mniejszych miastach może nie jest to zauważalne, ale jeśli mieszkasz w jednej z metropolii, na pewno doskonale zdajesz sobie z tego sprawę.

Z tego powodu coraz większa liczba rodziców poszukuje miejsca, w którym będzie mogła podnieść poziom angielskiego swoich pociech. Wychodzą z założenia, że skoro jest to koniecznym wymogiem w dalszym życiu, dziecko powinno jak najszybciej zdobyć jak najwyższy poziom tego języka. Dlatego poszukują szkoły językowej, która pozwoli im na nauczenie angielskiego na wszystkich poziomach. Takim miejscem jest między innymi szkoła językowa Mała Lingua, której dokładną ofertę można znaleźć na stronie: www.malalingua.com.pl. Uczy ona od podstaw, aż do zagadnień zaawansowanych, oferowanych dla nastolatków. W całej Polsce jest już wiele miejsc, w których swą siedzibę ma ta szkoła językowa – Kraków, Warszawa, Siedlce, Rzeszów, Inowrocław, Czerwionka, Knurów, Konin, Legionowo, Łańcut, Nowy Targ, Ostrołęka, Pajęczno oraz Zakopane zaliczają się do grona miast, w których znajdziemy jej placówki.

Przyjemnie i pożytecznie

Aby dzieci uczyły się angielskiego, nie wystarczy powiedzieć im, że to konieczne i przyda się im w dorosłym życiu. Taki argument może je co najwyżej zniechęcić, gdyż pokazuje, iż rodzic nakłada na nie obowiązek. Jeśli więc chcesz, aby twój syn lub córka chętnie przyswajał słówka i gramatykę, postaw na zabawę i przyjemnie spędzony czas.

Dobra szkoła językowa oferuje właśnie taki rodzaj nauki, opierający się o innowacyjny, dostosowany do potrzeb i zainteresowań maluchów program. Znajdują się w nim bajkowe motywy i autorskie podręczniki, które czyta się jak fantastyczną opowieść, co na pewno zachęci dzieci do dalszego jej studiowania. Sama nauka odbywa się w małych grupach, w których każde dziecko ma okazję wykonać ćwiczenie czy wypowiedzieć się na dany temat. To znacznie bardziej atrakcyjne, niż słuchanie 20 kolegów, jak miałoby to miejsce na tradycyjnej lekcji.

Mała Lingua to także szkoła, która oferuje rozwojowe gry i zabawy, pozwalające dziecku na pokazanie jego wszystkich zdolności i zainteresowań. Odgrywając role czy wykorzystując powszechnie znane gry, dzieci nabywają swobody językowej, dzięki której nawet w obcym otoczeniu nie będą potem czuły się nieswojo, mówiąc po angielsku. Co więcej, od razu rozwijają się także ich wszystkie umiejętności interpersonalne.

Nauka angielskiego w szkole Mała Lingua to zatem najlepszy sposób nie tylko na poznanie tego niezbędnego języka, ale też na całościowy rozwój twojego dziecka.