OLIMPIADY I KONKURSY

dr Anna Głowacka (jęz. niemiecki) mgr Joanna Szkop (jęz. angielski)

Konkurs: Złoty, Srebrny, Brązowy indeks LSW

Jeżeli chciałbyś studiować języki obce w Lingwistycznej Szkole Wyższej w Warszawie, która jest jedyną prywatną specjalistyczną uczelnią językową w województwie mazowieckim, to dajemy Ci taką szansę abyś już dzisiaj stanął do walki o złoty, srebrny bądź brązowy Indeks LSW!. Zobacz jakie kroki trzeba wykonać aby wziąć udział w naszym konkursie:zobacz szczegóły »

Konkurs językowy: Twoje słowo na dziś!

Pasjonują Cię języki obce? Chcesz doskonalić swoje umiejętności mówienia w jednym lub wielu językach obcych? Weź udział w konkursie organizowanym przez Lingwistyczną Szkołę Wyższą w Warszawie. Konkurs " TWOJE SŁOWO NA DZIŚ "zobacz szczegóły »
mic

Konkurs na przekład piosenki filmowej

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na przekład piosenki filmowej organizowanym przez Fortimę Akademię Filmowego Słowa. „Artyści szukają przekładów a przekłady – artystów”. Nasza Uczelnia jest partnerem konkursu. Zapoznaj się z regulaminem konkursu:zobacz szczegóły »
t-lex konkurs

Konkurs Językowy Koła Naukowego ''T-LEX

Zapraszamy na Kreatywny Konkurs Językowy Koła Naukowego ''T-LEX''. I etap odbędzie się m.in. podczas Dnia Otwartego naszej Uczelni - 16 kwietnia o 13.20. Można wygrać atrakcyjne nagrody - zapraszamy! zobacz szczegóły »
plakat olimpiada

IV Mazowiecka Olimpiada Poliglotów

Już po raz czwarty organizujemy dla Was młodzi poligloci olimpiadę językową! Zachęcamy do udziału i sprawdzenia swoich sił. Lingwistyczna Szkoła Wyższa w Warszawie serdecznie zaprasza licealistów do udziału w IV Mazowieckiej Olimpiadzie Poliglotów zobacz szczegóły »
konkurs lamance jezykowe

Konkurs Łamańce Językowe

Druga edycja konkursu organizowanego przez Lingwistyczną Szkołę Wyższą w Warszawie. W poprzedniej części udowodniliśmy, że żaden język nie jest nam obcy. Teraz czas pokazać, na co stać nasze języki. Waszym zadaniem jest nakręcenie filmiku, na którym pokażecie jak radzicie sobie z łamańcami językowymi. zobacz szczegóły »

II Mazowiecka Olimpiada Poliglotów

Lingwistyczna Szkoła Wyższa w Warszawie serdecznie zaprasza licealistów do udziału w II Mazowieckiej Olimpiadzie Poliglotów. Będzie nam bardzo miło gościć młodych poliglotów w siedzibie naszej uczelni.
plakat olimpiada 2017

V Mazowiecka Olimpiada Poliglotów

Już po raz piąty organizujemy dla Was młodzi poligloci olimpiadę językową! Zachęcamy do udziału i sprawdzenia swoich sił. Lingwistyczna Szkoła Wyższa w Warszawie serdecznie zaprasza licealistów do udziału w V Mazowieckiej Olimpiadzie Poliglotów zobacz szczegóły »
łamańce językowe v2
Czas na kolejną, drugą edycje konkursu Łamańce Językowe, organizowanego przez Lingwistyczną Szkołę Wyższą w Warszawie. Czas pokazać, na co stać nasze języki. Zachęcamy wszystkich do udziału w konkursie i świetnej zabawy.zobacz szczegóły konkursu»
girl
Wakacje to czas pełen radości, uśmiechu, to wspólne chwile z rodziną czy przyjaciółmi to również podróże w najdalsze zakątki tego świata. Nakręć wideo z miejsca które odwiedziłeś, a my wyślemy Ci wspaniałe nagrody.zobacz szczegóły konkursu»
Już po raz szósty zachęcamy do udziału i sprawdzenia swoich sił w Mazowieckiej Olimpiadzie Poliglotów zobacz szczegóły »