SPOTKANIE INTEGRACYJNE DLA STUDENTÓW LSW!

14572828_1327140403986894_3907137780287267664_n
Szanowni Studenci Lingwistycznej Szkoły Wyższej w Warszawie, jest nam niezmiernie miło przywitać Was w szeregach naszej Uczelni. Mamy nadzieję, że czas spędzony z nami będzie upływał pod hasłem zadowolenia – zarówno na płaszczyźnie poziomu nauczania, jak i ogólnego zadowolenia z życia studenckiego.
W związku z powyższym, mamy przyjemność zaprosić wszystkich Studentów pierwszego roku (studiów stacjonarnych i niestacjonarnych) na spotkanie integracyjne dnia 27 października (czwartek) o godzinie 17.00 w Columbus Coffee Karolkowa Business Park – Karolkowa 30 Warszawa.
Spotkanie zorganizowane będzie z myślą o studentach. To doskonały czas, by zapoznać się ze strukturami uczelni, jej planami, a także działalnością prostudencką. Wspólnie możemy zaplanować Waszą przyszłość w LSW. Tylko dzięki Waszej aktywności i zaangażowaniu w życie uczelni, będziemy mogli sprostać Waszym oczekiwaniom i wymaganiom.
Zapraszamy Was serdecznie!
Zespół promocji Uczelni.