UROCZYSTOŚĆ NADANIA TYTUŁU ZAWODOWEGO

slider_graduacja
Założyciel Lingwistycznej Szkoły Wyższej w Warszawie Pan Jacek Nowakowski oraz Rektor prof. dr hab. Jan Franciszek Nosowicz mają przyjemność zaprosić naszych tegorocznych Absolwentów na Uroczystość nadania tytułu zawodowego licencjata/ magistra połączoną z Inauguracją roku akademickiego 2016/2017, która odbędzie się 1 października 2016 r. o godz. 12:00 w Sali Konferencyjnej Hotelu Hilton przy ul. Grzybowskiej 63 (róg ul. Wroniej) w Warszawie.
Absolwenci, którzy chcą wziąć udział w uroczystości, proszeni są o zgłoszenie uczestnictwa drogą mailową na adres:
promocja@lingwistyka.edu.pl(pod tym adresem udzielane są również informacje jak należy wnieść opłatę kosztów uczestnictwa w uroczystości)
W zgłoszeniu prosimy o podanie:
    •   imienia i nazwiska
    •   numeru telefonu komórkowego
    •   pełnego tytułu pracy dyplomowej oraz stopnia studiów ukończonych w Lingwistycznej Szkole Wyższej w Warszawie
    •   imię i nazwisko promotora

Każde przyjęte zgłoszenie zostanie potwierdzone przez organizatorów drogą mailową. Zgłoszenia (wraz z opłatami) przyjmowane są do 31 sierpnia 2016 r. W Uroczystości mogą wziąć udział tylko absolwenci, którzy przystąpili do obrony najpóźniej do dnia 25 września bieżącego roku.

Podczas Uroczystości wszyscy Absolwenci wystąpią w biretach i togach (będą one wydawane na godzinę przed rozpoczęciem uroczystości) Po zakończeniu Uroczystości zapraszamy do wspólnego świętowania naszych Absolwentów z rodzinami i przyjaciółmi! Koszt uczestnictwa Absolwenta wynosi 40 zł.
W cenie znajdują się: pamiątkowy biret, wynajem togi, tort, dodatkowe pamiątki. Istnieje możliwość BEZPŁATNEGO zaproszenia 2 dodatkowych osób towarzyszących. Po dokonaniu wszelkich formalności tj. wysłania zgłoszenia uczestnictwa oraz opłaty zapraszamy po odbiór zaproszeń od 12 września w godzinach od 10:00 do 16:00 w siedzibie Lingwistycznej Szkoły Wyższej w Warszawie, pokój nr 171.
Ze względów proceduralnych, podczas uroczystości zostaną rozdane listy gratulacyjne od Rektora. Właściwe dyplomy Absolwenci odbierają w dziekanacie studiów w wyznaczonym terminie.