V Mazowiecka Olimpiada Poliglotów

plakatB2 olimpiada2017
Już po raz piąty organizujemy dla Was młodzi poligloci olimpiadę językową! Zachęcamy do udziału i sprawdzenia swoich sił.
Lingwistyczna Szkoła Wyższa w Warszawie serdecznie zaprasza licealistów do udziału w V Mazowieckiej Olimpiadzie Poliglotów. Będzie nam bardzo miło gościć młodych poliglotów w siedzibie naszej uczelni. Mamy nadzieję, że dzięki tej inicjatywie uczniowie przeżyją miłą, niezapomnianą przygodę oraz zyskają dodatkową motywację do rozwijania umiejętności lingwistycznych. Wszystkie etapy Olimpiady zostaną przeprowadzone w Lingwistycznej Szkole Wyższej w Warszawie przy ul. Kasprzaka 2/8. Poszczególne etapy Olimpiady odbędą w następujących terminach:
  •  I etap Olimpiady – 29 marca 2017
  •  II etap Olimpiady – 26 kwietnia 2017
  •  III etap Olimpiady – 07 czerwca 2017
To właśnie w tych dniach w LSW będziemy gościć młodych poliglotów, którzy będą się zmagać z zadaniami audiowizualnymi, leksykalno-gramatycznymi i traslatorycznymi oraz wykażą się wiedzą z zakresu znajomości kultury wybranego obszaru językowego w zakresie języka polskiego, oraz dwóch języków obcych (angielski, hiszpański, niemiecki lub rosyjski). Oficjalne zakończenie V Mazowieckiej Olimpiady Poliglotów wraz z wręczeniem nagród dla zwycięzców odbędzie się 21 czerwca 2017 roku podczas uroczystej Gali Poliglotów Życzymy powodzenia! Czekamy na przyszłych Olimpijczyków!