Książka na prezent – 2021

stos-ksiazek (1)

Warto czytać książki od najmłodszych lat. Wiele się można z nich nauczyć, rozwijać wyobraźnię, poznawać nowe słowa lub przenieść w inny świat. Zatem książka na prezent – 2021 to bardzo dobry pomysł. Sprawdź dostępne propozycje i wybierz najlepsze dla bliskich.

Jakie książki wybrać dla kobiety?

W asortymencie znajdziesz poradniki, romanse, kryminały, horrory, podróżnicze itd. Książka jest dobrym prezentem na każdą okazję czy ma być to prezent dla teściowej czy żony, dobrze dobrany na pewno spełni oczekiwania. Dla aktywnych Pań wybierz np. Fitness dla kobiet z płytą DVD Tomasza Brzózki i Pauliny Bernatek-Brzózki lub Bieganie i odchudzanie dla kobiet. Zdrowa i piękna każdego dnia Jeffa i Barbary Galloway. Jeżeli kobieta interesuje się przedsiębiorczością to możesz kupić Myśl i bogać się dla kobiet napisaną przez Sharon Lechter lub Jak odnieść sukces bez penisa. Czyli sekrety i strategie ambitnych kobiet autorstwa Karen Salmansohn.

Które książki dla kobiet są najczęściej kupowane?

Często wybierane są książki na prezent 2021 autorstwa Blanki LipińskiejKatarzyny Bondy, Remigiusza Mroza, Katarzyny Nosowskiej. Panie chętnie czytają powieści Szczepana Twardocha oraz Olgi Tokarczuk. Dużo jest fanek horrorów Stephena Kinga, fantastyki J.K. Rowling, romansów Cao Irene.

Jakie książki wybrać dla nastolatek?

Jeżeli młoda kobieta lubi literaturę sensacyjną, to weź pod uwagę Alicję w krainie zombie – Gena Showalter. Interesująca jest seria Wodospady Cienia autorstwa C. C. Hunter. Jako książki na prezent 2021 sprawdzą się także Dary Anioła – Clare Cassandra. Dziewczyny powinny być zadowolone również z poradników o urodzie, psychologii, przedsiębiorczości.

Które książki sprawdzą się, jako upominek dla dziewczynki?

Przeważnie dzieci lubią malować, rysować, rozwiązywać zadania. Zatem najlepiej zamówić na prezent książki edukacyjne np. Pakiet książek biznesowych dla dzieci z wydawnictwa – Fundacja Instytut Carla Mengera. Sprawdzą się także komiksy społeczne, ćwiczenia z myślenia, zagadki obrazkowe itd.

ksiazki 2021

Z jakich książek ucieszy się mężczyzna?

Panowie lubią czytać: książki podróżnicze, poradniki o samochodach, horrory i fantastykę. Chętnie wybierają biografie swoich ulubionych piłkarzy albo lektury o klubie piłkarskim. Mężczyźni gustują w kryminałach i powieściach sensacyjnych. Książki na prezent 2021 dla mężczyzny można wziąć pod uwagę np. kryminały Remigiusza Mroza, thriller Charlotte Link – Złudzenie.

Lektury dla młodych mężczyzn

Młodzi mężczyźni czytają podobne książki do dziewczynek. Dzieci wybierają książeczki z zadaniami, grami, naklejkami lub zagadkami. Natomiast starsze pociechy o psychologii, dojrzewaniu, seksie, relacjach z rówieśnikami. Lubią też fantastykę, obyczajowe, o fotografii i zwierzętach. Sięgają chętnie po baśnie.

Gdzie kupić książki na prezent 2021?

Dużo ciekawych propozycji niezależnie od płci i wieku znajdziesz na stronie https://jego-styl.pl. Do podanych inspiracji znajdziesz również ceny, a także oceny innych osób. Dzięki temu znajdziesz prezent niezależnie od wieku, płci, a także preferencji czytelnika.

ZAŁĄCZNIKI