Europejski Dzień Języków w LSW!

europe-26850_1280
Europejski Dzień Języków – świętuj razem z nami i odbierz bon edukacyjny o wartości 300 zł!
Z okazji Europejskiego  Dnia Języków, kandydaci na studia w Lingwistycznej Szkole Wyższej w Warszawie będą mogli przez pięć dni od poniedziałku (26.09.16) do piątku (30.09.16) skorzystać ze specjalnej zniżki. Wystarczy, że wezmą udział w procesie rekrutacji i odbiorą bon edukacyjny. Warunkiem skorzystania ze zniżki jest uiszczenie wpłaty rekrutacyjnej. Bon Edukacyjny służy wyłącznie do otrzymania zniżki w czesnym do wysokości wartości nominalnej Bonu w tym wypadku jest to 300 zł.
Wykorzystanie Bonu Edukacyjnego dotyczy zapisu do Lingwistycznej Szkoły Wyższej w Warszawie na I semestr studiów w trybie dziennym lub zaocznym w roku akademickim 2016/2017 po spełnieniu przez jego posiadacza warunków rekrutacyjnych.
Europejski Dzień Języków, czyli 26 wrzesień to dzień który jest corocznym świętem języków ustanowionym w 2001 roku z inicjatywy Rady Europy. Z okazji Europejskiego Dnia Języków organizowane są w całej Europie liczne i różnorodne wydarzenia:  począwszy od imprez przeznaczonych dla dzieci i odbywających się z ich udziałem, poprzez specjalne programy radiowe i telewizyjne, kursy językowe oraz konferencje.
Przyjdź i dołącz do grona studentów LSW! Zapraszamy.