Fabryka Języka – szkoła językowa, jakiej jeszcze nie było!

fabryka-jezykow-img

Już jest! Miło nam poinformować, że rusza Fabryka Języka – nowoczesna i jedyna w swoim rodzaju szkoła językowa prowadzona pod auspicjami Lingwistycznej Szkoły Wyższej.

Zapewniamy kompleksową edukację językową na najwyższym poziomie zgodnie z ramowymi wytycznymi Rady Europy. Nasz zespół tworzą wybitni specjaliści – lingwiści, filologowie i kulturoznawcy o bogatym doświadczeniu zawodowym. Języki obce są naszą pasją, którą chętnie dzielimy się z naszymi Słuchaczami.

Nasza oferta obejmuje kursy ogólne i specjalistyczne języków obcych takich jak angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, hiszpański, włoski i polski dla cudzoziemców. Nie znalazłeś języka, który Cię interesuje? Skontaktuj się z nami, a my zorganizujemy kurs specjalnie dla Ciebie!

Proponujemy zajęcia grupowe, dedykowane osobom, które cenią sobie kontakt z ludźmi oraz pracę w grupach i lubią nutkę rywalizacji. Kursy indywidualne są natomiast alternatywą dla osób, które mają jasno określone, nieco bardzo specyficzne wymagania językowe – taki układ pozwala wówczas na znacznie większą elastyczność ze strony szkoły i dopasowanie programu zajęć do oczekiwań Słuchacza. Mamy również ofertę dla klienta biznesowego – szereg kursów tematycznych szytych na miarę, zarówno w siedzibie Fabryki Języka, jak i z dojazdem do klienta.

Nad programem kursów czuwa dyrektor Fabryki Języka, Katarzyna Materka, w konsultacji z ekspertami Lingwistycznej Szkoły Wyższej. Zajęcia opracowywane są zgodnie z założeniami neurodydaktyki tak, aby maksymalnie zaangażować słuchaczy i zachęcić ich do używania języka w sposób dla nich naturalny. Podręczniki stanowią jedynie luźną ramę zajęć i są bogato uzupełniane materiałami autentycznymi (np. artykułami z gazet, ulotkami, mapkami, filmami) oraz wizualnymi.

W Fabryce Języka pokazujemy, że nauka to przede wszystkim fantastyczna zabawa. Uczymy kreatywnie i z pomysłem, zamieniając na pozór zwykłe lekcje języka obcego w niezapomnianą przygodę. Nasi Słuchacze często uczestniczą w rozmaitych grach i niekonwencjonalnych aktywnościach, które ułatwiają proces przyswajania wiedzy i gwarantują sukces. Nowe technologie podczas lekcji? Bardzo proszę! Językowy „Escape Room” zamiast tradycyjnego testu sprawdzającego postępy w nauce? Nie ma problemu!

Z nami nie tylko doskonale opanujesz język, ale też poznasz kulturę kraju, w którym się nim posługuje. Tak, tak – zabierzemy Cię w fascynującą podróż, podczas której odkryjesz tradycje i zwyczaje panujące w danym regionie, a także będziesz mieć okazję poznać smaki charakterystycznych dla niego potraw podczas warsztatów językowo-kulinarnych.

Nie zwlekaj dłużej i zapisz się na kurs jeszcze dziś! Skontaktuj się z nami pod adresem: kmaterka@lingwistyka.edu.pl lub nr telefonu: +48 601 931 792.

Zapraszamy!!!!