Kurs języka angielskiego militarnego przygotowujący do normy NATO STANAG 6001

Kurs_jezyka_angielskiego_militarnego_NATO_STANAG_6001_aktualnosci

Kurs STANAG jest to norma standaryzująca znajomość języka angielskiego wśród żołnierzy wszystkich rodzajów służb mundurowych, jak i pracowników cywilnych sektora obrony narodowej. Kursy te przeznaczone są dla osób, które muszą skutecznie opanować język obcy w jak najkrótszym czasie.

Egzaminy STANAG 6001 często brane są pod uwagę w procesie rekrutacji kandydatów ubiegających się o przyjęcie do uczelni wojskowych, na studia wojskowe lub kursy oficerskie.

Termin: 18 stycznia 2019 – godz. 16.00-20.00

Koszt 150 zł

Dla studentów i wykładowców  LSW 100 zł

Prowadzący: Pan Rafał Bzdak – wykładowca Wojskowej Akademii Technicznej