Gala Poliglotów 2016

Gala.Poliglotów.2016
Z okazji zakończenia IV Mazowieckiej Olimpiady Poliglotów organizowanej przez Lingwistyczną Szkołę Wyższą w Warszawie – 22 czerwca o godzinie 17.00 w siedzibie naszej Uczelni zostanie zorganizowana uroczysta Gala Poliglotów.Galę poprowadzi kanclerz Lingwistycznej Szkoły Wyższej w Warszawie – Jacek Nowakowski. W tym roku po raz pierwszy od czterech lat (odkąd jest organizowana gala) całą uroczystość wzbogacą dwa występy artystyczne. Pierwszym artystą będzie pochodzący z Kongo – wokalista i kompozytor: Ricky Lion, który wykonuje muzykę afrykańską. Pod koniec gali wystąpi młoda, wchodząca gwiazda polskiego hip-hopu:Radek Wojciechowski, nazwany przez swoje fanki polskim Justinem Biberem.
Program Gali Poliglotów:
  • WYSTĘP RICKY LIONA
    •
    • UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE IV MAZOWIECKIEJ OLIMPIADY POLIGLOTÓW- PODSUMOWANIE WYNIKÓW ORAZ WRĘCZENIE NAGRÓD DLA ZWYCIĘZCÓW
      • PROJEKCJA REPORTAŻU TELEWIZJI WARSZAWA
        • WYSTĘP RADKA WOJCIECHOWSKIEGO
          • BANKIET Z POCZĘSTUNKIEM
            Z uwagi na to, iż wstęp na Galę ma miejsce tylko z zaproszeniami wszelkie informacje na ten temat są dostępne pod naszym mialem:biuro@lingwistyka.edu.pl