05.06.16 RUSZA AKCJA:Double-Decker LSW!

wesoly.autobus.lsw.2
5 lipca rusza nowa akcja Naszej Uczelni pod hasłem: Double-Decker LSW. W tym dniu na ulice Warszawy wyjedzie prawdziwy dwupiętrowy Londyński autobus tzw. Double-Decker wypożyczony naszej szkole przez Muzeum Motoryzacji i Techniki w Otrębusach. 5 lipca również wedle ustaleń Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, zostaną wydane świadectwa dojrzałości w szkołach średnich. Akcja promocyjna – Wesoły Autobus LSW będzie nastawiona zatem głównie na tegorocznych maturzystów, ale i nie tylko bowiem inicjatywa jest otwarta dla wszystkich licealistów, a także studentów. W autobusie na gości będą czekać różne atrakcje typu konkurs na selfie oraz obecność gwiazdy niespodzianki. Autobus głównie będzie się przemieszczał po centrum stolicy od godziny 09.00 do 17.00