Komunikat dot. otwarcia Biura Obsługi Studenta LSW

zmiana

UWAGA WAŻNY KOMUNIKAT!

Szanowni Państwo,

W trosce o bezpieczeństwo zarówno Państwa jak i pracowników administracji Uczelni wykonujących swoją pracę w trybie stacjonarnym, Władze uczelni podjęły decyzje o uruchomieniu z dniem 1 września 2020 Biura Obsługi Studenta LSW poza obszarem siedziby Uczelni w Galerii Handlowej Atrium Reduta.

Obsługa Studentów

• Biuro Obsługi Studenta LSW zostało przeniesione na ulicę Włodarzewską 45D  w Warszawie vis a vis Parku Szczęśliwickiego.
  • W lokalizacji przy Włodarzewskiej, po wcześniejszym umówieniu spotkania, Studenci LSW będą mogli załatwić wszelkie sprawy administracyjne związane z bieżącą obsługą (stypendia, płatności, odbiór dyplomów) oraz będą mieli możliwość skorzystania z biblioteki.

Kontakt zdalny drogą elektroniczną oraz telefoniczną pozostaje bez zmian.

Kontakt do Obsługi  Studenta:

Biuro ds. Studenckich LSW

Ul. Włodarzewska 45d

biuro@lingwistyka.edu.pl

dziekanat@lingwistyka.edu.pl

biblioteka@lingwistyka.edu.pl

Obsługa Kandydatów

Biuro Rekrutacji zostało utrzymane  w  siedzibie Uczelni zlokalizowanej w Atrium Reduta Business Center przy Al. Jerozolimskich 148 , II piętro. Obsługa Kandydatów odbywa się wyłącznie po uprzednim telefonicznym lub e-mailowym umówieniu terminu spotkania.

Kontakt Do Biura Rekrutacji LSW
Reduta Business Center,
Al. Jerozolimskie 148

TELEFON : + 48 22 886 50 12

EMAIL : dziekanat@lingwistyka.edu.pl

rekrutacja@lingwistyka.edu.pl

Za wszystkie utrudnienia w okresie przejściowym w miesiącu wrześniu z góry Państwa przepraszamy.

Jednocześnie informujemy, że decyzją Władz Uczelni, wszystkie zajęcia dydaktyczne w nowym Roku Akademickim 2020/2021 w semestrze zimowym będą prowadzone w trybie online za pośrednictwem platformy MS Teams. Szczegółowe informacje na temat logowania otrzymacie Państwo przed rozpoczęciem zajęć.

Pozdrawiamy

Zespół LSW