Lingwistyczna Szkoła Wyższa zaprasza na lekcje pokazowe z języka angielskiego

lekcje_pokazowe_z_jezyka_angielskiego

Lingwistyczna Szkoła Wyższa zaprasza na lekcje pokazowe z języka angielskiego

Tematyka lekcji pokazowych:

• Interesujące fakty z zakresu języka angielskiego
  • Jak uniknąć fundamentalnych gramatycznych błędów w pracy pisemnej?
  • Angielskie strategie konwersacyjne – sposoby doskonalenia zdolności mówienia w języku angielskim
  • Fałszywi przyjaciele
  • Magia mnemoniki w przyswajaniu słownictwa
  • Między słowami – pułapki przekładu
  • Wybrane aspekty brytyjskiej fonetyki
  • Jak brzmieć jak natywny użytkownik języka angielskiego?
  • Wybrane aspekty brytyjskiej kultury
  • Wybrane zjawiska z zakresu psycholingwistyki
  • Zdolności prezentacyjne: sztuka publicznego przemawiania w angielskim środowisku

Zamów lekcję pokazową już dziś