Nagrody IV Mazowieckiej Olimpiady Poliglotów zostały rozdane.

IMG_9562
Wczoraj w siedzibie Lingwistycznej Szkoły Wyższej w Warszawie miała miejsce Gala Poliglotów będąca zwieńczeniem IV Mazowieckiej Olimpiady Poliglotów.
Galę poprowadził kanclerz Lingwistycznej Szkoły Wyższej Jacek Nowakowski, całą uroczystość wzbogaciły dwa występy artystyczne. Pierwszy wystąpił Ricky Lion– wokalista i kompozytor z Kongo, który zabrał naszych gości w podróż po Afryce. Następnie na scenie pojawił się Radek Wojciechowski wschodząca gwiazda polskiej sceny muzycznej, który zaprezentował swoje dwa single.
Najważniejszym elementem wczorajszego dnia było oficjalne wręczenie nagród trzem zwycięzcom IV Mazowieckiej Gali Poliglotów. Miejsce pierwsze zajął uczeń Liceum Ogólnokształcącego nr 1 z Makowa Mazowieckiego Dariusz Skotarek, który to otrzymał bon edukacyjny o wartości 2 tys. zł. Miejsce drugie zajęła Zuzanna Klimko z XL Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Warszawa, w której ręce trafił bon edukacyjny w wysokości 1,5 tys. Ostatnie miejsce na podium zajęła Julia Pogoda z VI Liceum Ogólnokształcącego im. J. Kochanowskiego w Radomiu, która to otrzymała bon edukacyjny o wartości 500 zł.
Dziękujemy wszystkim olimpijczykom, którzy postanowili stawić czoła naszemu językowemu wyzwaniu, dziękujemy również wszystkim nauczycielom języków obcych, którzy tak doskonale przygotowali swoich uczniów.Mamy nadzieję, że spotkamy się za rok w równie licznym składzie. Tymczasem prezentujemy Wam fotorelacje z wczorajszego dnia:
Gala Poliglotów 22.06.16