PROGRAM INAUGURACJI ROKU AKADEMICKIEGO 2016/2017 ORAZ UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA STUDIÓW: 1 PAŹDZIERNIKA 2016

PROGRAM INAUGURACJI ROKU AKADEMICKIEGO 2016/2017

UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA STUDIÓW

1 PAŹDZIERNIKA 2016

Kościół Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Warszawie (Al. Solidarności 80) godz. 10:00:
O godzinie 10:00 odbędzie się Msza za lingwistów w Kościele Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Warszawie (Al. Solidarności 80) w intencji dziękczynnej za absolwentów oraz za wszelkie łaski w nowym roku akademickim 2016/2017 dla społeczności Lingwistycznej Szkoły Wyższej w Warszawie. Mszę będzie celebrował absolwent LSW ks. Konrad Hasior a homilię wygłosi ks. dr Wiesław Dawidowski OSA, duszpasterz anglojęzycznych warszawiaków. Plan mszy lingwistycznej przedstawia się następująco:
      • Części stałe i kanon będą po łacinie.
      • Pierwsze czytanie po niemiecku.
      • Psalm: zwrotki czytane po rosyjsku, refren śpiewany po angielsku.
      • Drugie czytanie po rosyjsku.
      • Śpiew „Alleluja” po aramejsku i polsku.
      • Ewangelia i homilia po angielsku.

Hotel Hilton przy ul. Grzybowskiej 63 (róg ul. Wroniej) w Warszawie godz. 12:00:
 W Sali Konferencyjnej Hotelu Hilton o godz. 12.00 odbędzie się uroczystość nadania tytułu zawodowego licencjata/ magistra połączoną z Inauguracją roku akademickiego 2016/2017. Plan uroczystości:
    • Przemarsz Absolwentów
    • Otwarcie uroczystości
    • Przemówienie Władz Uczelni oraz Przedstawicieli Samorządu Studenckiego i Absolwentów
    • Immatrykulacja
    • Wykład inauguracyjny
    • Gaudeamus
    • Rozdanie dyplomów gratulacyjnych absolwentom LSW
    • Wręczenie indeksów zwycięzcom konkursu „Złoty, Srebrny i Brązowy Indeks LSW”
    • Poczęstunek

Siedziba Lingwistycznej Szkoły Wyższej w Warszawie, ul. Kasprzaka 2/8 Warszawa godz. 15:00