INAUGURACJA I GRADUACJA 01.10.2016

img_a
W minioną sobotę 01.10.2016 roku w Hotelu Hilton w Warszawie odbyła się uroczystość nadania tytułu zawodowego licencjata/magistra połączona z Inauguracją roku akademickiego 2016/2017. W czasie uroczystości miały miejsce przemówienia przedstawicieli władz Uczelni: Kanclerza – Jacka Nowakowskiego, Rektora – prof. dra hab. Jana Franciszka Nosowicza oraz reprezentantki Samorządu Studenckiego i Absolwentów – Alexandry Vogtman.
Prof. Siergiej Griniewicz wygłosił wykład inauguracyjny, po którym odbyło się rozdanie dyplomów gratulacyjnych absolwentom studiów I i II stopnia Lingwistycznej Szkoły Wyższej w Warszawie. Pod koniec uroczystości swoje indeksy odebrała reprezentatywna grupa studentów I roku a dodatkowo Prorektor ds. Organizacji dr Iwona Drabik ogłosiła zwycięzców tegorocznego konkursu językowego „Złoty, Srebrny i Brązowy Indeks LSW”. Laureaci otrzymali specjalne stypendia studenckie na studiowanie w LSW.
Dziękujemy wszystkim za przybycie na sobotnią uroczystość.