Uprzejmie informujemy, że zajęcia na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych wieczorowych rozpoczynają się w środę, 7 października natomiast na studiach niestacjonarnych – w sobotę, 10 października 2020.

zajecia_online

Szanowni Państwo!

Uprzejmie informujemy, że
na studiach niestacjonarnych
I stopnia semestr I i III – w sobotę, 10 października 2020.
I stopnia semestr V oraz II stopnia semestr I i III – w sobotę 17 października 2020.

Zajęcia rozpoczynają się zgodnie z harmonogramem studiów zamieszczonym na stronie internetowej Uczelni: lingwistyka.edu.pl/harmonogram-studiow

Ze  względu na wydłużony czas oczekiwania na przetwarzanie danych  przez program MS Teams zdecydowaliśmy się na powyższe daty, ponieważ chcemy uniknąć problemów technicznych, a tym samym ograniczyć stres w tak trudnym dla nas wszystkich czasie.

Wszystkim Wykładowcom i Studentom życzymy zdrowego i pełnego  sukcesów nowego  roku akademickiego!