Zajęcia Online – MS Teams

ms_teams

Szanowni Państwo,

W trosce o zdrowie naszych studentów i wykładowców władze Lingwistycznej Szkoły Wyższej w Warszawie podjęły decyzję o realizacji zajęć w semestrze zimowym 2020/2021 w trybie online. Zajęcia będą odbywać się za pośrednictwem platformy internetowej Microsoft Teams. O czym warto pamiętać studiując przez Internet?

Aby efektywnie korzystać z zajęć powinni  Państwo mieć sprawny komputer, laptop czy tablet z dostępem do Internetu, mikrofon oraz kamerę internetową. Zachęcamy także, aby przygotowali Państwo sobie odpowiednie miejsce do studiowania, wygodne krzesło i biurko

Prosimy również o zachowanie kultury i wzajemnego szacunku:

• zabierajmy głos w momencie, gdy ktoś skończy swoją wypowiedź;
  • używajmy czatu, gdy chcemy zwrócić na coś uwagę.

Pozwoli to zdecydowanie usprawnić komunikację i efektywną realizację zajęć.

Życzymy udanego semestru!

Więcej informacji odnośnie zasady korzystania MS Teams znajdą Państwo poniżej:

Dodatkowe informacje dla studentów:

I wykładowców: