Zapraszamy na dzień otwarty!

grafika
Już 16.04.2016 w godzinach od 10:00 do 17:00 na naszej Uczelni odbędzie się Dzień Otwarty dla wszystkich chętnych, którzy chcieliby u nas studiować.
Program Dnia Otwartego obejmuje 7 spotkań tematycznych (na auli – sala 603) związanych ze wszystkimi specjalizacjami w Lingwistycznej Szkole Wyższej.Spotkania będą prowadzone przez wykładowców i studentów naszej Uczelni.W czasie spotkań tematycznych będzie możliwość wejścia na zajęcia dla studentów (szczegóły i zapisy w punkcie informacyjnym). Na recepcji będzie czynny punkt informacyjny, gdzie będzie można zasięgnąć wszelkie potrzebne wiadomości na temat specjalności i specjalizacji w naszej Uczelni. W punkcie informacyjnym będą rozdawane bony promocyjne dla chętnych do zapisu na studia.W pomieszczeniu VIP (sala 171) czynna będzie stacja badawcza gdzie będzie można się zaangażować w gry językowe.Przewidywany jest także Kreatywny Konkurs Językowy z nagrodamiorganizowany przez Koło Naukowe T-Lex. Serdecznie Zapraszamy!!!