IV Mazowiecka Olimpiada Poliglotów

olipiada_aktualnosci
Już po raz czwarty organizujemy dla Was młodzi poligloci olimpiadę językową! Zachęcamy do udziału i sprawdzenia swoich sił.
Lingwistyczna Szkoła Wyższa w Warszawie serdecznie zaprasza licealistów do udziału w IV Mazowieckiej Olimpiadzie Poliglotów. Będzie nam bardzo miło gościć młodych poliglotów w siedzibie naszej uczelni. Mamy nadzieję, że dzięki tej inicjatywie uczniowie przeżyją miłą, niezapomnianą przygodę oraz zyskają dodatkową motywację do rozwijania umiejętności lingwistycznych. Wszystkie etapy Olimpiady zostaną przeprowadzone w Lingwistycznej Szkole Wyższej w Warszawie przy ul. Kasprzaka 2/8. Poszczególne etapy Olimpiady odbędą w następujących terminach:
  •  I etap Olimpiady – 16 marca 2016
  •  II etap Olimpiady – 13 kwietnia 2016
  •  III etap Olimpiady – 8 czerwca 2016
To właśnie w tych dniach w LSW będziemy gościć młodych poliglotów, którzy będą się zmagać z zadaniami audiowizualnymi, leksykalno-gramatycznymi i traslatorycznymi oraz wykażą się wiedzą z zakresu znajomości kultury wybranego obszaru językowego w zakresie języka polskiego, oraz dwóch języków obcych (angielski, hiszpański, niemiecki lub rosyjski). Życzymy powodzenia! Czekamy na przyszłych Olimpijczyków!
ZAŁĄCZNIKI

Ostatnie wpisy