Collegium Da Vinci, czyli najlepsze studia podyplomowe w Poznaniu oraz wynajem sal konferencyjnych i szkoleniowych

cdv.pl

Collegium Da Vinci oferuje studia podyplomowe w Poznaniu na interesujących i rozwijających kierunkach. Absolwenci Uczelni Wyższych mogą pogłębić swoją wiedzę oraz poszerzyć kompetencje i podnieść kwalifikacje, które przydadzą się na obecnym rynku pracy. Ponadto Collegium Da Vinci przygotowało również ofertę dla firm oraz coachów i umożliwia wynajem sal konferencyjnych i szkoleniowych w swoim nowoczesnym budynku!

Rozwiń skrzydła i swoją karierę – Studia podyplomowe w Poznaniu

Collegium Da Vinci to jedna z najlepszych niepublicznych uczelni w Wielkopolsce. Bogata oferta edukacyjna obejmuje również studia podyplomowe w Poznaniu dla absolwentów różnych Uczelni Wyższych. Collegium Da Vinci oferuje 11 kierunków z dziedziny biznesu, ekonomii, a także studia artystyczne oraz kilkanaście kierunków podnoszących kompetencje nauczycieli różnych przedmiotów szkolnych.

O znakomitej jakości kształcenia, jakie mają studia podyplomowe w Poznaniu, świadczą najlepiej osiągnięcia absolwentów Uczelni. Collegium Da Vinci wychowuje kolejne pokolenia managerów, przedsiębiorców, marketingowców, nauczycieli, czy grafików i fotografów. Uczelnia stawia w dużej mierze na dialog oraz wymianę doświadczeń. Wykładowcy to przede wszystkim praktycy, którzy osiągnęli sukces w danej dziedzinie i chcą dzielić się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Studia podyplomowe w Poznaniu dostosowane są do rynku pracy i pozwalają na wydobycie ze studentów dodatkowych pokładów energii, pełnego potencjału oraz elastyczności, które są tak bardzo potrzebne w dzisiejszym, dynamicznie zmieniającym się świecie.

Wynajem sal konferencyjnych i szkoleniowych – profesjonalna przestrzeń dla biznesu w centrum Poznania

Collegium Da Vinci oferuje również wynajem sal konferencyjnych i szkoleniowych w jednym z najnowocześniejszych budynków dydaktycznych w Polsce, który znajduje się w samym centrum Poznania. Oprócz doskonałej lokalizacji, mocnymi stronami wynajmowanych przestrzeni są również artystyczny klimat, nowoczesne wyposażenie oraz elastyczne i uniwersalne pomieszczenia.

Wynajem sal konferencyjnych i szkoleniowych w Collegium Da Vinci to doskonały sposób na zorganizowanie profesjonalnie przygotowanych zjazdów, szkoleń, warsztatów lub konferencji. Do dyspozycji prelegentów oraz słuchaczy jest parking dla samochodów, darmowe Wi-fi oraz infrastruktura dla osób niepełnosprawnych. Ponadto zamówić można również obsługę cateringową wydarzenia, a także nocleg dla gości w pobliskich hotelach o wysokim standardzie.