Łatwiejsza nauka dzięki yerba mate

Rozglądasz się za yerba mate, bo kusi cię jej wyjątkowe działanie? Słusznie! Roślina, jaką jest ostrokrzew paragwajski przynosi wiele korzyści dla ludzkiego zdrowia – nie tylko na poziomie fizycznym, oczyszczając organizm, wspierając metabolizm i odżywiając od środka. Także dla psychiki, picie yerba mate, daje wiele korzyści, jak poprawa samopoczucia, koncentracji, zwiększenie zaangażowania ciała i umysłu do pracy i nauki dzięki zawartości kofeiny oraz witamin. Warto też wiedzieć, że na rynku istnieje bardzo dużo odmian yerba mate, które trochę różnią się pod kątem smaku i działania. Można zatem dobrać coś idealnego pod swój gust i potrzeby. Prezentujemy najbardziej uniwersalną yerba mate dla początkujących, która jest teraz dostępna również w wygodnych saszetkach!

 

Yerba Mate Green dla początkujących

 

Mate Green to rodzaj yerba mate, który jest suszony gorącym powietrzem, a sam susz pochodzi z upraw w Brazylii. Plantacje są w pełni organiczne i ekologiczne, dzięki czemu w listkach ostrokrzewu pozostaje wysokie stężenie związków czynnych biologicznie. Tym samym, Yerba Mate Mate Green posiada wyjątkowy, delikatny charakter, w którym da się wyczuć nutki polifenoli, poczuć przyjemne orzeźwienie i doświadczyć lepszej koncentracji dzięki kofeinie, a ulotna goryczka uwalnia się stopniowo. Podczas picia takiej yerba mate, odczuwamy natychmiastowe doładowanie witamin i minerałów, zaś samo pobudzenie nie jest tak bezkompromisowe przy wielu silnych yerbach. Tutaj działanie poszczególnych związków czynnych rozkłada się w czasie, poprzez co łatwiej jest dawkować oraz zapoznawać się z naparem yerba mate. Mate Green to także bardzo łatwa w przygotowaniu yerba, ponieważ susz jest pozbawiony pyłu i ma niewielką ilość patyczków, a teraz również jest dostępna w zwykłych saszetkach, co dodatkowo ułatwia zaparzanie. W opakowaniu dominują grubo cięte listki, soczyście, zielone i aromatyczne.

 

Rozmaite smaki Yerba Mate Green

 

Mate Green to marka, która oferuje także bardzo dużą różnorodność smaków i odmian. Znajdziemy szereg świetnie dobranych kompozycji ziołowych np. na metabolizm, detoks, relaks, pobudzenie, jak i smakowite mieszanki z kawałkami owoców czy barwnymi płatkami kwiatków. Yerba Mate Green wychodzi naprzeciw rozmaitym potrzebom współczesnego konsumenta! Możesz śmiało dopasować yerba mate pod swój gust smakowy i dzięki temu rozpocząć przygodę z mate w najprzyjemniejszy sposób. A w yerbowym świecie, nieustannie będzie coś do odkrycia! Zapraszamy do sklepu https://www.yerbamarket.com, gdzie na hasło „lingwistyka edu pl” do każdego zamówienia dołączymy drobny upominek 🙂

ZAŁĄCZNIKI