Myślisz nad wyjazdem zimowym? SnowShow już wystartowało z ofertą!

studencki-wyjazd-na-narty

SnowShow to wyjazdy dla ludzi młodych, aktywnych z różnymi zajawkami. Najlepsze ośrodki narciarskie (zawsze min. 100 km tras) i  zabawa na najwyższym poziomie. Do tego organizacja dopracowana w najmniejszym calu, co wyróżnia SnowShow na tle konkurencji.

Jeżeli tego właśnie oczekujesz- koniecznie zajrzyj na wyjazdy studenckie https://www.snowshow.pl/wyjazdy-studenckie-alpy

Szukasz czegoś budżetowego? A może zależy Ci na 4-gwiazdkowym zakwaterowaniu? SnowShow w swojej ofercie ma aż 70 opcji, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie. Francja, Austria lub Szwajcaria- starannie wyselekcjonowane miejscówki, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających riderów.

W Alpach odetchniesz po sesji i zbierzesz siły na następny semestr. Wychillujesz i poznasz kupę pozytywnych ludzi. O organizację dba ekipa pilotów, która z pełną profeską pomoże nawet w najcięższych sytuacjach.

SnowShow nie pozwoli Ci się nudzić. W ciągu dnia jazda na stoku, a popołudniami masa atrakcji: od Silent disco po domówki, Poker Night, czy warsztaty kulinarne. Do tego jedna z naszych ulubionych atrakcji- biba na stoku! Zabawa na śniegu, tańce w butach narciarskich, konkursy i losowanie nagród- nie ma opcji, że wrócisz niezadowolony! Najlepsi Dj’e zadbają o atmosferę! Dla chętnych także testy GoPro oraz sprzętu SKI i SNB.

Perełką wśród oferty jest SnowShow Music Fest- największy polski festiwal muzyczny poza granicami naszego kraju. Najwięcej uczestników, 10 kategorii zakwaterowania, niepowtarzalny klimat i doborowy line-up. W poprzednich edycjach wystąpili m.in.: Dawid Podsiadło, Brodka, Otsochodzi, Modestep, Nosowska, Sokół, Tede, Ørganek, O.S.T.R., T-Love czy Łąki Łan. Realizacja na najwyższym poziomie, gwarantujemy!

W cenie zawsze zakwaterowanie, ubezpieczenie, skipass, transport autokarem, opieka pilotów oraz wszystkie atrakcje na miejscu. Dodatkowo możesz się także zdecydować na szkolenie SKI lub SNB. Szkolenia są organizowane w kameralnych grupach na każdym poziomie zaawansowania z najlepszymi instruktorami.

Namówiony? Zbieraj ekipę i widzimy się w Alpach!