Nauka kompetencji biznesowych po angielsku

Marcin Mańka

Marcin Mańka i jego oferta szkoleń dla Ciebie!

Osoba, która pomogła setkom innych, kiedy była taka potrzeba. Szkolenia z wystąpień publicznych prowadzone przez Marcina Mańkę to klucz do sukcesu w wielu branżach. Niezwykle ważna jest odpowiednia prezentacja w czasie wystąpienia publicznego, mimika twarzy, gestykulacja, dykcja – wszystkiego można się nauczyć, zrobisz to szybciej i lepiej, jeśli skorzystasz z pomocy profesjonalisty!

1. Kim jest Marcin Mańka?
  2. Dlaczego warto postawić na ofertę szkoleń Pana Marcina?
  3. Szkolenia otwarte i zamknięte!

Wysoka jakość usług, które sprawiają, że Pan Marcin Mańka jest rozchwytywanym psychologiem, coachem, trenerem wystąpień publicznych. Nie da się ukryć, że skorzystanie z jego oferty może równać się podniesieniem kompetencji zawodowych, co za tym idzie przyczynić się do awansów, a także większej renomy wśród społeczeństwa. Wszystko oczywiście zależy od tego, czym parasz się z zawodu.

Kim jest Marcin Mańka?

Jest to przede wszystkim psycholog z ogromnym doświadczeniem. Jest także trenerem kompetencji miękkich, jedynym w Polsce, który potrafi połączyć doświadczenie z profesjonalnym wykształceniem i uczynić to narzędziem do pracy z ludźmi w różnym wieku, bez względu na płeć, czy kompetencje zawodowe i piastowane stanowisko. To Pan Marcin udowodnił w swoich badaniach, że wizerunek pracownika może, a nawet musi przełożyć się na wizerunek samego przedsiębiorstwa. Pan Marcin od kilkunastu lat występuje w telewizji i radiu, można tutaj wymienić, takie kanały jak TVP 1, Polsat, czy TVN. Przede wszystkim jednak prowadzi szkolenia z wystąpień publicznych w naszym ojczystym języku, ale także w języku angielskim. To właśnie ta druga opcja w ostatnim czasie jest niezwykle często wybieraną formą szkoleń, na jakie decydują się firmy chcące wejść na rynek Europejski i światowy, którym brakuje wiedzy i kompetencji z zakresu wystąpień w obcym języku. Pan Marcin jednak krok po kroku pokazuje, że jest to możliwe, uczy zachowań, schematów, oferuje swój czas i wiedzę podczas szkoleń i chce osobiście, odpowiednio przygotować pracownika lub cały zespół! Bez dwóch zdań mu się to udaje, o czym świadczą świetne opinie wśród klientów, którzy zdążyli skorzystać z jego usług, a było ich sporo, między innymi pracownicy, takich firm jak Coca Cola, Strabag, czy Levi’s.

Dlaczego warto postawić na ofertę szkoleń Pana Marcina?

Z jednego konkretnego powodu – skuteczność. Jak pokazuje historia, Pan Marcin pomógł ogromnej ilości osób zyskać kompetencje. Co zyskasz, decydując się na szkolenie prezentacje biznesowe po angielsku? Przede wszystkim sporą wiedzę na temat tego, jak podczas prezentacji, czy wystąpienia publicznego powinieneś się zachowywać. Jakie gesty wykonywać, o czym pamiętać, jeśli chodzi o odpowiednie wypowiadanie słów, czego kategorycznie nie robić, co na przykład mogłoby źle wpłynąć na odbiór Ciebie przez innych. Poznasz tajniki, o jakich wcześniej nie słyszałeś. Nauczysz się wszystkiego krok po kroku z pomocą mistrza w swoich fachu, jakim bez dwóch zdań jest Marcin Mańka. Szkolenia wystąpienia publiczne po angielsku mogą odbywać się w dwóch formach, niżej dwie możliwości.

Szkolenia otwarte i zamknięte!

Pan Marcin Mańka prowadzi swoje szkolenia w dwóch formach. Pierwsza to forma otwarta, czyli te dedykowane osobom zainteresowanym rozwojem osobistym i co ważne, nie ma tutaj znaczenia firma, dla której pracują. Drugą formą szkolenia jest to zamknięte, czyli dostosowane do przedsiębiorstwa z danej branży, do pracowników z danej firmy. Co wybierzesz? Wszystko zależy od Ciebie, możesz jednak mieć pewność, że Pan Marcin Mańka nauczy Cię wszystkiego, co niezbędne!