Niezbędnik mola książkowego – co może mu się przydać?

Kupienie prezentu dla mola książkowego wydaje się proste – wystarczy wejść do księgarni i wybrać z półki jeden z bestsellerów. Okazuje się jednak, że to nie zawsze będzie dobry prezent. Kupując pierwszą z brzegu książkę, ryzykujesz, że nie przypadnie ona do gustu obdarowanemu lub że już ją posiada w swojej domowej biblioteczce. Jak zatem kupić udany podarunek dla mola książkowego?

 

Bon do księgarni

 

Zawsze trafionym prezentem dla mola książkowego jest zakup bonu podarunkowego do księgarni. Kupujesz taki talon za określoną kwotę, którą następnie obdarowany ma do wykorzystania na własne zakupy. Taki podarunek jest gwarancją zadowolenia osób czytających książki – w końcu będą mogły kupić tytuły, które zawsze chciały mieć na swojej półce, ale było im szkoda pieniędzy na kolejne tomiszcza. Warto wybrać księgarnię, która obsługuje sprzedaż internetową – zakupy online są o wiele wygodniejsze i pozwalają na lepsze zapoznanie się z asortymentem sklepu.

 

niezbednikmolaksiazkowego-comozemusieprzydac2

 

Czytnik e-booków

 

Prezentem, który na pewno doceni każdy miłośnik czytania, jest czytnik e-booków. Choć wielu z nich twierdzi, że nic nie zastąpi wrażeń płynących z trzymania w dłoniach prawdziwej książki, niemal każdy zadeklarowany mól książkowy prędzej czy później decyduje się na zakup tego urządzenia. Niektórzy zastanawiają się, czy wybrać czytnik e-booków, czy też tablet, który jednak będzie służył do wielu innych zadań, niż tylko czytania. Jednak ze względu na to, że tablety nie posiadają matowego i nieodbijającego światła ekranu, a ponadto są o wiele droższe i krócej pracują na baterii, okazuje się, że zwykły czytnik jest lepszym zakupem.

Zalety czytników e-booków można mnożyć. Są niezastąpione w podróży, ponieważ pozwalają zabrać na urlop setki, jeśli nie tysiące tytułów, tak aby czytelnik mógł wybrać dokładnie taką lekturę, na jaką ma ochotę. Jednocześnie przy tak małym urządzeniu nie trzeba się martwić o nadbagaż! Co więcej, czytnik z pewnością przyda się wtedy, gdy mól książkowy sięgnie po opasłe tomisko, którego nie będzie mógł zabrać ze sobą do tramwaju czy autobusu.

 

niezbednikmolaksiazkowego-comozemusieprzydac3

 

Lampka do czytania

 

Perfekcyjny, drobny podarek dla osób, które mieszkają z partnerem lub rodziną. Jeśli nocne czytanie często budzi współdomowników przez zbyt jasne światło lampki nocnej, wówczas idealnym rozwiązaniem będzie podarowanie specjalnej, niewielkiej lampki przeznaczonej do przyczepienia bezpośrednio do książki. Będzie ona rzucała światło tylko na interesujące stronice, nie rozjaśniając otoczenia dookoła!

 

Zadbaj o komfort mola książkowego

 

Jeśli spytasz mola książkowego, z czym mu się kojarzy ciepły koc i kubek gorącej herbaty, z pewnością odpowie, że z wieczorami lub weekendami spędzonymi na ulubionej lekturze. Z tego też powodu wszelkie akcesoria, które stworzą przytulną atmosferę i zapewnią wysoki komfort czytelnikowi są odbierane jako perfekcyjny podarunek dla czytelnika. Wybierz duży kubek, ciepły koc, grube skarpety lub wygodną poduchę i zobacz, jak ucieszy się obdarowana osoba!

ZAŁĄCZNIKI