Autoryzowane Centrum Egzaminacyjne LCCI w LSW!

ICCI_aktualnosci
Lingwistyczna Szkoła Wyższa otrzymała uprawnienia Autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego LCCI(Londyńskiej Izby Przemysłowo-Handlowej)!
Pragniemy zaprosić wszystkich lektorów i wykładowców języka angielskiego współpracujących z naszą uczelni na bezpłatne szkolenie dla egzaminatorów LCCI.
27 lutego br. godz. 10.00 – 13.15
zobacz szczegóły »Studentów uczelni wyższych serdecznie zapraszamy na bezpłatną prezentację egzaminów LCCI organizowaną przez Trenerów Pearson:
27 lutego br. godz. 13.30 – 14.15
zobacz szczegóły »
  •  LCCI EFB (LCCI English for Business), umożliwiającego zdobycie certyfikatu potwierdzającego znajomość specjalistycznego języka angielskiego)
  •  LCCI FTBE (First Certificate for Teachers of Business English) egzaminu certyfikacyjnego dla nauczycieli Business English).
EGZAMINY LCCI BĘDĄ ODBYWAĆ SIĘ W SIEDZIBIE LINGWISTYCZNEJ SZKOŁY WYŻSZEJ W WARSZAWIE. Studenci Lingwistycznej Szkoły Wyższej w Warszawie będą mogli otrzymać zniżkę, zapisując się na egzamin w naszej uczelni.