ODBIÓR ZAPROSZEŃ DLA ABSOLWENTÓW LSW – OD 12 WRZEŚNIA

plakat-graduacjargb-724×1024
Informujemy  naszych absolwentów, którzy dokonali wszelkich formalności dotyczących udziału w Uroczystości nadania tytułu zawodowego licencjata/ magistra tj. wysłania zgłoszenia uczestnictwa oraz wniesienia opłaty (termin końcowy: 31.08.16).
Zapraszamy Was po odbiór zaproszeń od 12 września w godzinach od 10:00 do 16:00 w siedzibie Lingwistycznej Szkoły Wyższej w Warszawie, pokój nr 171.
W cenie znajdują się: pamiątkowy biret, wynajem togi, tort, dodatkowe pamiątki. Istnieje możliwość BEZPŁATNEGO zaproszenia 2 dodatkowych osób towarzyszących.
W Uroczystości mogą wziąć udział tylko absolwenci, którzy przystąpili do obrony najpóźniej do dnia 25 września bieżącego roku.
Uroczystość odbędzie się 1 października 2016 r. o godz. 12:00 w Sali Konferencyjnej Hotelu Hilton przy ul. Grzybowskiej 63 (róg ul. Wroniej) w Warszawie.
Ze względów proceduralnych, podczas uroczystości zostaną rozdane listy gratulacyjne od Rektora. Właściwe dyplomy Absolwenci odbierają w dziekanacie studiów w wyznaczonym terminie.
Wszelkie, pytania i sprawy związane z tą uroczystością kierujcie do działu promocji na adres: promocja@lingwistyka.edu.pl