PO WAKACYJNEJ PRZERWIE RUSZA PROJEKT LEKCJI POKAZOWYCH W SZKOŁACH ŚREDNICH

lekcje-pokazowe
Po wakacyjnej przerwie rusza edukacyjny projekt Lingwistycznej Szkoły Wyższej w Warszawie: Lekcji Pokazowych z Języka Obcego w Szkołach Średnich na terenie miasta Warszawy i województwa mazowieckiego. Projekt miał swój początek w marcu 2016 roku. Lingwistyczna Szkoła Wyższa w Warszawie do tej pory w ramach tego projektu odwiedziła 8 szkół średnich z lekcjami z języka angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego.
Zapraszamy wszystkie licea do udziału w tym projekcie, a zwłaszcza klasy maturalne o rozszerzonych profilach z języka angielskiego, niemieckiego lub rosyjskiego.
Prosimy o kontakt z działem promocji Lingwistycznej Szkoły Wyższej w Warszawie:
mail: promocja@lingwistyka.edu.pl
tel. 22 886 50 12 wewn.13
kom. 506 664 447

Pierwsza lekcja w miesiącu wrześniu będzie miała swoje miejsce w Technikum Elektronicznym nr 3 im. Żołnierzy Armii Krajowej ”Żywiciel” w Warszawie: